Leasing komputerów z roku na rok zyskuje sobie stale rosnąca popularność

Autor zdjęcia: InstructionalSolutions

Wielu przedsiębiorców, działających w różnych branżach, korzysta z zalet leasingu, jako wyjątkowo atrakcyjnej formy kredytowania zakupów. Najczęściej nabywali dzięki temu samochody osobowe lub dostawcze, ale obecnie coraz częściej w ten sposób jest też kupowany nowoczesny sprzęt komputerowy.

Rozwiązanie korzystne dla każdej firmy

Leasing komputerów z roku na rok zyskuje sobie stale rosnąca popularność. Dzięki nowe latpopy (https://itnes.pl/notebooki/) trafiają do posiadanej bazy sprzętowej, bez jednorazowego ponoszenia wysokich kosztów jego zakupu. Można stale podążać za wszelkimi nowościami nieustannie pojawiającymi się na rynku, jednocześnie dając pracownikom skuteczne narzędzia ułatwiające wykonywanie codziennych zadań. Co ciekawe dotyczy to nie tylko komputerów stacjonarnych czy laptopów, ale również sprzętu peryferyjnego np. drukarek. Rosnące wymagania specjalistycznego oprogramowanie wręcz tego wymagają, a często nie można sobie pozwolić na stosowanie ich starszych, mniej funkcjonalnych wersji.

Oferowany przez liczne instytucje finansowe leasing komputerów oznacza również szereg korzyści finansowych dla leasingobiorcy. Jest prostszy do uzyskania niż analogiczny kredyt gotówkowy, którego wymagania są niekiedy wręcz nie do spełnienia. W tym przypadku wystarczą tylko dwa dokumenty potwierdzające tożsamość i można już sporządzić wniosek leasingowy. Całą kwotę można rozłożyć na wygodne, miesięczne raty, które nie powinny zbytnio obciążać firmowego budżetu. Można je w całości wliczyć w koszty prowadzenia działalności, a co miesiąc otrzymujemy potwierdzającą to fakturę. Umowę najlepiej jest zawrzeć na maksymalnie 24 miesiące, a po tym czasie można wykupić sprzęt na własność po korzystnej cenie lub przedłużyć umowę na następne 2-3 lata i zakupić dla pracowników nowe komputery.

© 2017 P.A.P. Wszelkie prawa zastrzeżone.